LinkiYoutube

Czarna komedia.

Sex, hotel i polskie wesele. Zaskakujące zwroty akcji, przewrotne poczucie humoru autorki, żartobliwa interpretacja reżyserska oraz prawdziwe kreacje aktorskie sprawiają, że z zapartym tchem śledzimy coraz bardziej absurdalną sytuację, gdzie nic nie jest takie, jakim się wydaje, a śmierć małżonka nie jest wcale końcem związku - wręcz odwrotnie!

9 LIPCA (Czw.) godz. 19 online


Drodzy Widzowie, capitalne lato trwa!  Pamiętajcie, że gwarantujemy Państwu komfortową i klimatyzowaną salę. Zachęcamy również do wcześniejszego przybycia - bary serwują orzeźwiające drinki!

REPERTUAR LIPIEC
REPERTUAR SIERPIEŃ

Zapraszamy!

O wielkich przekrętach i ich "bohaterach" czytamy na pierwszych stronach gazet z oburzeniem i… zazdrością. Jak przechytrzyć Skarbówkę? Gdzie uciec, by nie dosięgły nas macki Fiskusa? Co zrobić, by nie oddać urzędnikom swoich mniej lub bardziej ciężko zarobionych pieniędzy? Bohaterowie sztuki Churchilla & Yeldhmana znaleźli sposób!

Łukasz NOWICKI/ Rafał CIESZYŃSKI, Joanna MORO/ Katarzyna KWIATKOWSKA, Maja BOHOSIEWICZ/ Maria DEJMEK, Michał PIELA/Jacek KOPCZYŃSKI, Dorota CHOTECKA/ Dorota NOWAKOWSKA, Bogdan KALUS/ Andrzej PIECZYŃSKI

Bądź pierwszy! Dowiedz się jak dokonać "Przekręt (nie)doskonały" !


18 SIERPNIA (Wt.), godz. 19:00  online    21 SIERPNIA (Pt.) godz. 19 online   26  SIERPNIA (Śr.) godz. 19 online

Farsa, w której jedyne przewidywalne to ponad dwie godziny dobrego dowcipu, humoru i śmiechu do łez! Zapraszamy!

17 LIPCA (Pt.) godz. 19:00 online

23 LIPCA (Czw.) godz. 19:00 online 30 LIPCA (Czw.) godz. 19:00 online

Druga część kultowego spektaklu Elżbiety Jodłowskiej "KLIMAKTERIUM....I JUŻ!". Zapraszamy na  "KLIMAKTERIUM 2"

Wydawało nam się, że o klimakterium powiedzieliśmy już wszystko... Myliliśmy się! Elżbieta Jodłowska powraca z nowym hitem! W „Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał” poznamy dalsze losy bohaterek – już nie młodych, ale jakże młodych!

GRAMY W LIPCU I SIERPNIU!